Главная » З'єднання і комутація » Як закріпити плінтус. Как правильно кріпити пластиковий плінтус з кабель каналом
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як закріпити плінтус. Как правильно кріпити пластиковий плінтус з кабель каналом

Як закріпити плінтус. Как правильно кріпити пластиковий плінтус з кабель каналом

Ремонт квартири своїми руками> Планується> Як правильно кріпити пластиковий плінтус з кабель каналом

Підлоговий плінтус покликаний не тільки закривати технічні шви між підлогою і стіною. Крім того, вони створюють візуальний перехід зі стіни на підлогу і наочно демонструє закінчення важкої пори ремонту. Саме тому, над питанням як кріпити плінтус, слід ламати голову тільки коли закінчаться всі роботи з оздоблення стін і підлоги. Але роботи по встановленню та кріпленню плінтусів не повинні псувати всю виконану роботу. Головне питання: як правильно кріпити плінтуса, щоб не тільки добре і довго тримався, але і не зіпсував зовнішній вигляд кімнати, так і залишається актуальним.

Пластикові плінтуси найкраще доповнюють покриття для підлоги з ламінату, ковроліну або лінолеуму. Перш ніж вирішити, чим кріпити пластиковий плінтус, слід звернути пильну увагу на його конструкцію. Такі плінтуса зазвичай кріпляться після того, як повністю оброблені і вирівняні стіни, а підлога також вже повністю змонтовано. У багатьох квартирах рівність стіни залишає бажати кращого. Саме для таких стін призначені пластикові плінтуса з гнучкими верхніми і нижніми гумовими краями.

Сучасні будинки неможливо уявити собі без техніки і засобів комунікації. Це означає наявність різних сполучних засобів, підключених до кожної техніці. До них можна віднести дроти міського телефонного зв'язку, мережі Інтернет, кабельного телебачення та багато інших, які якось необхідно приховати, щоб вони візуально не погіршували ефект зробленого ремонту. Звичайно, можна придбати окремі короба для цього, але чи не краще заховати їх перш, ніж кріпити пластиковий плінтус. Це не тільки допоможе зменшити кількість різних пристосувань в приміщенні, але і істотно зменшує витрати.

Питання ніж кріпити плінтус з кабель-каналом вирішується дуже просто: для цього використовуються саморізи. А місця кріплень легко приховати спеціальною кришкою або ковпачками, за кольором відповідними самому плінтусу. Щоб плінтус щільно прилягав до обох площинах - стіни і підлоги, зазвичай його краю оснащені м'якими прогумованими стрічками. Ця властивість робить декоративний плінтус ще зручнішим при кріпленні.

Розрахунок кількості плінтусів і інших деталей

Один з найбільш актуальних питань, пов'язаних з тим, як кріпляться пластикові плінтуса, є правильний розрахунок планок і сполучних елементів, необхідних для монтажу в певному приміщенні. Помилковий розрахунок може не тільки сплутати всі карти при плануванні витрат, але і привести до того, що в найнеобхідніший момент в магазині може не виявитися плінтусів саме такий відтінки або розмальовки. Так що, при розрахунках краще помилитися в більшу сторону, ніж в меншу. Отже, нижче наводиться правильний підхід того, як дізнатися точну кількість матеріалів, необхідних для обрамлення підлоги в кімнаті.

 • В першу чергу, як можна здогадатися, йде завмер периметра приміщення.
 • Про всяк випадок до отриманої цифри додається 1,5-2 метра. Результат ділиться на стандартну довжину плінтуса - 2,5. Це число округляється у велику сторону - це і є кількість необхідного плінтуса. Якщо людина, що встановлює плінтуси, не є майстром, то краще додати ще одну планку - вона знадобиться в разі помилки.
 • Тепер пора підрахувати кількість внутрішніх і зовнішніх кутів. Ця цифра точно показує скільки потрібно внутрішніх і зовнішніх кутових з'єднувачів.
 • Додаткові елементи можуть знадобитися і для з'єднання двох плінтусів. Так що, якщо стіна має довжину менше 2,5 м, то один плінтус повністю покриє його і з'єднувач не буде потрібно. Якщо вона від 2,5 до 5 м - один з'єднувач, від 5 до 7,5 м - два з'єднувача і т. Д.
 • Ще не треба забувати про заглушки - торцевіках, які встановлюються по обидва боки дверного отвору. На кожен отвір необхідно придбати по два (лівого і правого) торцевіка.
 • Інструменти, необхідні для кріплення плінтуса

  Як можна закріпити пластиковий плінтус, якщо немає необхідних інструментів? Без інструментарію вкрай складно, а в багатьох випадках, і неможливо змонтувати якісні плінтуса. Тому перейдемо до найближчих помічників кожного майстра - необхідних інструментів:

  • Рулетка - для виміру стіни і плінтусів;
  • Ножівка по металу - для зрізу планок;
  • Будівельний куточок - для кріплення до плінтуса при розмітці, а також перевірки кутів;
  • Ніж - для більш тонкого різу;
  • Шило - щоб на плінтусі намітити місця закрутки саморізів;
  • Олівець - для заміток і позначок;
  • Перфоратор - проб'є будь-яку стіну, особливо, якщо будинок панельний, цегляний

   Або блоковий;

  • Дриль - продірявили стіну (особливо, якщо стіни саманні, дерев'яні або з гіпсокартону), закрутить саморізи. Необхідно запастися свердлами різного діаметру, а також насадкою для закручування саморізів.

  Етапи установки і монтажу плінтуса

  1. Робимо розмітку

  Завдання як кріпити пластиковий плінтус починається з розмітки, як і процес, коли ви вирішите клеїти плінтус стельовий. Найкраще починати зі стіни, яка є найдовшою. Перш ніж прикласти один кінець плінтуса до стіни, до нього додається куточок. Від кута на відстані 5-6 см робиться перша оцінка - це місце послужить отвором для першого самореза. Якщо стіна ідеально рівна, то кожну наступну позначку можна робити на відстані 40 см.

  Перш ніж починати свердлити, слід перевірити рівність стіни. Для цього до неї треба докласти плінтус і притиснути в тих місцях, де передбачається робити отвори. Якщо планка щільно прилягає до стіни, то все ідеально. Але якщо десь між плінтусом і стіною можна помітити зазор, то крок між отворами слід зменшити.

  2. Свердлимо отвори

  Прийшла пора братися за перфоратор. Він кладеться навзнаки на підлогу і навпаки відміток починається свердління. Проробивши всі отвори, необхідно прочистити їх і пропилососити утворилася пил. Потім можна забивати дюбеля.

  3. Кріплення першого відрізка плінтуса

  Як закріпити плінтус. Как правильно кріпити пластиковий плінтус з кабель каналом

  Перш ніж, як кріпити плінтус пластиковий, треба відзначити місця кріплення. Для цього використовується шило або гострий кінець шурупа. Проткнути планку досить легко, складніше визначитися з точкою проколу. Для цього плінтус встановлюється на своє майбутнє місце кріплення. Потім трохи відсувається від стіни, щоб упевнитися, куди забитий дюбель. Планується проколюється, куди тепер можна вставляти саморіз і загортати в дюбель. Головка самореза повинна зануритися в плінтус. Якщо на місці кріплення плінтус трохи вм'яло, необхідно на 0,5-1 відпустити обертів самореза - плінтус випрямиться, але при цьому головка самореза залишиться всередині. Перш ніж закрутити останній саморіз, не забудьте вставити з'єднувач на кінець пластикового плінтуса.

  Невеликий рада, щоб плінтус щільніше прилягав до стіни. При закручуванні подальшого самореза, вільною рукою потрібно відтягувати плінтус від місця попереднього кріплення.

  4. Монтаж інших частин плінтуса

  У з'єднувач вставляється наступний плінтус. Він кріпиться також, як і попередній. Наблизившись до кута приміщення на відстань менше довжини однієї планки, слід заміряти його рулеткою і відрізати від плінтуса необхідний шматок. Не варто забувати про ширину з'єднувального кута або торцевіка. Планується входить в них приблизно на 3-5 мм.

  Проведення кабелю під плінтусом

  Як було сказано вище, всередині закріпленого пластикового плінтуса можна укласти численні кабелі та проводи. Також їх можна провести через кабель-канал. Як можна закріпити плінтус, щоб засоби телекомунікації не були видні? Існує три способи вирішення даного питання:

 • При установці і монтажі плінтуса. Кабель встановлюється в пази плінтуса, і потім закріплюються за допомогою саморізів. Це досить складний процес і початківцям не радимо ризикувати цим методом - можна запросто зачепити кабель всередині плінтуса.
 • Після монтажу підлогового пластикового плінтуса. Саморізи викручуються приблизно на 10 мм, а після того, як дроти і кабелі закладені зверху, назад вкручуються. Кабель буде лежати поверх саморізів. Обсяг роботи збільшиться за рахунок вирізання пазів в сполучних елементах, крізь які і пройде кабель. На торцевіках також слід зробити отвори для входу і виходу проводів.
 • Існує найлегший спосіб - провести телекомунікації під кришкою кабель-каналу. Такі пластикові плінтуса призначені для того, щоб прокласти крізь них різні кабелі. При необхідності можна замінити старі кабелі новими і для цього не варто демонтувати весь плінтус. Досить просто зняти кришку плінтуса і прокласти лінію. Але порожнину такого кабель-каналу занадто малий і не дозволяє провести велику кількість різних проводів. А в сучасному будинку складно вгадати скільки їх буде. Так що, останній варіант краще розглядати в найостаннішу чергу.
 • Як закріпити плінтус. Как правильно кріпити пластиковий плінтус з кабель каналом

  Після того, як закінчені всі роботи по кріпленню пластикових плінтусів, отримані отвори закриваються спеціальними маленькими ковпачками, які за кольором не відрізняються від плінтуса.

  Сподіваємося, що такий докладний переказ того, як кріпити плінтус з кабель-каналом, полегшить роботу по ремонту квартири своїми руками. Дана робота не така складна, як здається на перший погляд. Головне, включити кмітливість, і всім серцем взятися за неї. Адже, не дарма відоме прислів'я говорить: справа майстра боїться.

  Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


  Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


  При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


  Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...