Главная » З'єднання і комутація » Як зберегти мережеві настройки. Как зберегти мережеві настройки
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зберегти мережеві настройки. Как зберегти мережеві настройки

Одна з найбільших неприємностей під час налаштування бездротових мереж - це необхідність запам'ятовувати і вводити ключі безпеки. Для того щоб підключити всі комп'ютери до однієї бездротової мережі цю комбінацію дій необхідно повторювати для кожного комп'ютера окремо. Windows 7 може спростити цю задачу шляхом експорту мережевих налаштувань від однієї машини на іншу.

`Як зберегти мережеві настройки. Как зберегти мережеві настройки

Цей бекап бездротових налаштувань може бути виконаний на машині з Windows 7, налаштування можуть бути збережені на USB-диск, а потім імпортовані на ноутбуки або нетбуки, які працюють під Windows XP, Windows Vista і Windows 7.

Як зберегти налаштування бездротових мереж.

Для початку відкрийте «Центр управління мережами і загальним доступом». Ви можете це зробити клікнувши на значок мережевого підключення в треї, а потім по відповідній написи внизу вікна, що з'явилося. Або через меню Пуск (Start) -> Панель управління (Control Pane) -> Центр управління мережами і загальним доступом (Network and Sharing Center).

З лівого боку вікна «Центру управління мережами і загальним доступом» (Network and Sharing Center) клікніть по посиланню «Управління бездротовими мережами» (Manage wireless networks).

У вікні управління бездротовими мережами ви побачите весь список бездротових мереж, до яких ви раніше підключалися. Виконайте подвійне клацання мишкою по тому

;

З'єднанню, яке вас цікавить.

Тепер ви побачите вікно, в якому зібрані всі властивості цього з'єднання. Для того щоб зберегти його на USB-диск клікніть по посиланню «Скопіювати цей мережевий профіль на USB-пристрій» (Copy this network profile to a USD flash drive) внизу цього вікна.

Процес копіювання налаштувань бездротових з'єднань почнеться. Встановіть USB-диск, почекайте поки він визначитися системою, а потім натисніть кнопку Далі (Next).

Процес копіювання триватиме протягом всього декількох секунд. Коли він закінчить, натисніть кнопку Закрити (Close).

Тепер, коли ви зайдете на ваш USB-диск, то побачите там файл setupSNK. exe і папку під назвою SMRTNTKY.

Як імпортувати настройки бездротових мереж.

Для початку продключіте USB-диск з резервних копій налаштувань до комп'ютера, який необхідно приєднати до цієї бездротової мережі. Запустіть файл setupSNK. exe. У вікні натисніть на кнопку Yes.

Налаштування будуть імпортовані за кілька секунд і коли ви отримаєте вікно повідомлення про це, то натисніть на кнопку ОК і можете користуватися новим бездротовим з'єднанням.

Ця процедура дуже корисна як для відкритих, так і для прихованих бездротових мереж. Замість того щоб вводити довгі ключі аутентифікації простіше підключити USB-диск і потім запустити інсталяційний файл.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...