Главная » З'єднання і комутація » Як зберегти сайт з ссилкамі. Бистрое збереження малюнків в Firefox
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зберегти сайт з ссилкамі. Бистрое збереження малюнків в Firefox

Як зберегти сайт з ссилкамі. Бистрое збереження малюнків в Firefox

Зберегти зображення або знайдену при серфінгу корисну web-сторінку нескладно, також як і її окремі фрагменти (текст, картинки. Відео), але операцій при цьому (якщо користуватися вбудованими засобами браузера) доведеться виконати чимало.

Збереження всіх картинок зі сторінки (наприклад, при перегляді галереї зображень) передбачає ще більше дій, так як кожне зображення доведеться завантажувати окремо. Знайти і зберегти потрібну інформацію - це півсправи, куди складніше в ній потім розібратися.

В першу чергу, складності виникають з орієнтацією в величезній кількості web-сторінок, малюнків тощо. Добре б зберігати дані відразу по потрібним каталогами, але на це потрібно багато часу, тому часто інформація скидається в одну папку, в надії розсортувати все знайдене в недалекому часу.

На допомогу можуть прийти доповнення Firefox ScrapBook і DownThemAll. про налаштування та використання яких вже була згадка. Подивимося, як їх можна використовувати при скачуванні всіх картинок зі сторінки.

Доповнення ScrapBook допоможе швидко зберігати будь-які web-елементи (включаючи і картинки) для подальшого перегляду їх в офлайн. Ці сторінки зберігаються у власному ScrapBook-сховище в структурі дерева у вигляді окремих записів в різних папках.

Загальна кількість папок необмежено, так само як і кількість збережених в них записів, а ось створити в папках папки не вийде, оскільки цього тут просто не передбачено. Кожна з web-сторінок забезпечується іконкою, що спрощує орієнтацію. Збережені сторінки можна переглядати в офлайні - при цьому вони будуть мати той же вигляд, що і в онлайні (присутні всі зображення, працюють всі посилання і т. Д.), А тому в будь-який момент можна знову підключитися до інтернету і продовжити серфінг.

Для отримання доступу до ScrapBook-сховища буде потрібно відкрити бічну панель ScrapBook (ScrapBook> Показати в бічній панелі або натиснувши комбінацію клавіш Alt + K). А для відкриття будь-якої зі збережених сторінок досить просто клацнути в сховище на відповідного запису.

Захоплення сторінок проводиться через контекстне меню або меню ScrapBook, що з'являється в браузері після установки доповнення, за допомогою команд «Захопити веб-сторінку» і «Захопити веб-сторінку як». Перша команда забезпечує збереження цілої сторінки, а друга дозволяє відфільтрувати деякі типи файлів і виробляти багаторівневий захоплення (тобто зберегти сторінки разом з наявними на них посиланнями; кількість рівнів посилань задається в настройках).

Збережені через ScrapBook web-сторінки розміщуються в кореневому або іншому іншому зазначеному користувачем каталогах, при цьому їх можна легко переміщати з папки в папку, а також впорядкувати і видалити ті сторінки, що були збережені помилково і надалі не знадобляться.

При необхідності на збережених сторінках можна видалити якісь непотрібні фрагменти, виділити кольоровим маркером певні блоки інформації і додати до фрагментів свої коментарі.

C допомогою Додатки DownThemAll для скачування безлічі файлів (це можуть бути документи, зображення, відеофайли), посилання на які присутні на відкритій сторінці, досить майже одного кліка миші.

Потрібно викликати з контекстного меню браузера або меню Інструменти> DownThemAll Інструменти команду DownThemAll. підсвітити цікавлять з автоматично сформованого плагіном списку документи, вказати каталог, в який зберігати, і клацнути на кнопці Старт.

При необхідності нескладно скористатися фільтрами для виключення непотрібних файлів з процедури завантаження. Завантаження в DownThemAll (як і в традиційних менеджерах закачування) проводиться в кілька потоків, що істотно прискорює процес скачування.

Крім того, можливе припинення і відновлення завантаження без втрати даних. Передбачено також збереження одиничних посилань на вибір за допомогою команди «Стартувати посилання з OneClick». Якщо у вас встановлено Доповнення FlashGot . можна використовувати його можливості для скачування картинок.

Після підключення Додатки Save Image in Folder стане зручніше зберігати зображення, оскільки зберігаються малюнки можна буде розносити по різних папках, причому для вибору потрібної папки не доведеться кожного разу довго і нудно відкривати каталоги та підкаталоги - досить буде лише викликати з контекстного меню команду "Зберегти зображення в папку »і вказати папку зі списку перед цим визначених у налаштуваннях доповнення папок.

Доповнення ImagePicker також можна зберігати всіх картинок із сторінки. Це розширення буде корисним для користувачів, які хочуть вибрати зображення відповідно до фільтром і зберегти їх з веб-сторінки на локальний диск.

Як зберегти сайт з ссилкамі. Бистрое збереження малюнків в Firefox

Особливості цього розширення:

  • Пакетна завантаження
  • Зручний вибір фільтра картинки за розмірами
  • Перегляд мініатюр
  • Авто-визначення імені картинки і розміру
  • Авто-створення папки на ім'я сторінки
  • Автоматичне перейменування існуючих файлів
  • Вибір картинок мишею.

Кнопка «Pick Image» буде показаний в контекстному меню FireFox автоматично. Але вона не відображається на панелі інструментів FireFox.

Ось такі способи пакетного збереження малюнків вдалося мені зібрати. Можливо, що вам відомі інші, більш зручні, на які я не звернула увагу.

Відпишіться в коментарях, нехай і інші користуються!

І обов'язково пам'ятайте про те, що надмірне використання доповнень загрожує нестабільністю браузера і його повільної завантаженням.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...