Главная » З'єднання і комутація » Як збільшити швидкість ADSL-соедіненія. Что робити, якщо вихідна швидкість ADSL низька?
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як збільшити швидкість ADSL-соедіненія. Что робити, якщо вихідна швидкість ADSL низька?

що робити, якщо вихідна швидкість adsl-з'єднання низька

Зараз я розповім про те, Що робити, якщо вихідна швидкість ADSL-з'єднання низька . До вчорашнього дня, вихідна швидкість мого Інтернет-з'єднання за технологією ADSL, при вхідного швидкості 2048 кбіт / сек (2 Мбіт / сек), становила всього 160 кбіт / сек (про те, як протестувати швидкість Інтернету ADSL) ми вже розповідали в статті Тест швидкості інтернету ADSL.

Виходить, що входить швидкість ADSL-з'єднання відповідала зазначеній у договорі, але ось в тому ж договорі нічого не сказано про вихідної швидкості. Справа в тому, що за технологією ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line - асиметрична цифрова абонентська лінія), вихідна швидкість і повинна бути менше вхідної, але все питання на скільки? Щоб не ламати даремно голову, я задав це питання службі підтримки і мені пояснили, що нормою можна вважати вихідну швидкість ADSL в чотири рази меншу, ніж входить. Т. е. При моїй входить швидкості в 2048 кбіт / сек (2 Мбіт / сек), вихідна швидкість повинна бути близько 512 Кбіт / сек ( Максимально можлива вихідна швидкість за технологією ADSL - 768 кбіт / сек ). Виходить, що моя вихідна швидкість була менше норми в три рази.

Виходячи з того, що вхідна швидкість була в нормі, я зробив висновок, що справа не в лінії, а в налаштуваннях, або мого ADSL-модему (D-Link DSL-2540U), або в обладнання провайдера. Після того, як мої

Маніпуляції з налаштуванням ADSL-модему нічого не дали, я знову подзвонив в службу підтримки. Після чого до мене прибув спеціаліст з Інтернету. Не довго думаючи, він дістав тестер призначений для прозвонки лінії на предмет проходження сигналу. Так ось, цей самий тестер показав, що максимальна можлива вхідна швидкість на моїй лінії 3700 кбіт / сек, а виходить тільки 180 кбіт / сек.

Оскільки вхідна швидкість була в нормі, фахівець, як і я припустив, що з лінією все нормально, а проблеми в налаштуваннях обладнання провайдера. Але, як виявилося, і він і я помилилися. Тестер, підключений на АТС показав, що на вході мого порту максимальна можлива вихідна швидкість складає більше 1 Мбіт / сек (1024 кбіт / сек), т. Е. В 6 разів більше ніж у мене в квартирі.

Після цього монтери знайшли вільну пару в кабелі йде до моєї квартири і перекинув мою телефонну лінію на неї. Після цього знову була протестована лінія (див. Фото).

Вимірювання реальної швидкості ADSL-з'єднання

Як ви бачите, реальна вихідна швидкість ADSL-з'єднання збільшилася з 160 кбіт / сек, до 768 кбіт / сек, що вже цілком прийнятно.

Тепер можна перевірити, що показує реальний тест при передачі файлу в Інтернет. Як видно з малюнка нижче, вихідна швидкість становить 779 кбіт / сек.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...