Главная » З'єднання і комутація » Як збільшити швидкість трафіка. Как збільшити швидкість завантаження сторінок в Інтернеті і заощадити трафік?
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як збільшити швидкість трафіка. Как збільшити швидкість завантаження сторінок в Інтернеті і заощадити трафік?

Як збільшити швидкість трафіка. Как збільшити швидкість завантаження сторінок в Інтернеті і заощадити трафік?

Dario Lo Presti, Shutterstock. com

Не будемо вдаватися в настройки протоколів TCP / IP, відключення деяких мережевих служб і так далі, так як підключення бувають різними і такі настройки виконуються індивідуально. Спробуємо акцентувати свою увагу на використанні програм, які помітно підвищать швидкість відкриття сторінок, і відповідно, ваш настрій!

Opera - браузер, який відкриває сторінки в кілька разів швидше, ніж інші браузери. Найбільший плюс даної програми - в її швидкості відкривання сторінок, найбільший мінус полягає в тому, що вона не завжди коректно відкриває деякі сторінки. Наприклад, спробуйте відкрити сайт АиФ, і ви побачите, що таке некоректне відображення веб-сторінки. Сайт спочатку відкриється нормально, але якщо ви спробуєте відкрити новини, то може статися так, що замість новини у вас відкриється сторінка з вертикальним розташуванням тексту, в кожному ряду буде по одній букві. Але буває це не так часто.

Якщо ви виходите в Інтернет за допомогою стільникового телефону або ж у вас йде тарифікація по мегабайтам, то використовувати даний браузер, я вважаю, необхідно. Наприклад, в Internet Explorer у мене відкривається сторінка секунд 30-50, а в Опері та ж сама сторінка - протягом 5-10 секунд. Для цього я використовую деякі хитрощі.

В першу чергу, в настройках браузера вказую функцію «показувати тільки кешированниє зображення», тобто при включенні даної опції малюнки відображатися не будуть, все раніше відкриті малюнки будуть братися з кеша. Іншими словами, будуть відкриватися все ті малюнки, які ви відкривали колись. Для збільшення розміру кешу вам необхідно зайти в налаштування і вказати власний розмір. Якщо вам потрібно побачити даний малюнок, ви натискаєте правою кнопкою миші на прямокутнику (на сайті) вибираєте з меню, що випадає «показати зображення», і через пару секунд з'являється картинка. Після цього він скидається в кеш, т. Е. В папку на жорсткому диску. При наступному відвідуванні сайту ця картинка у вас відкриється, програма візьме цей малюнок з жорсткого диска, а не з

Інтернету.

Звичайно, це не дуже зручно, але зате яка економія трафіку. Справа в тому, що малюнки в трафіку займають в середньому 70%. Тому якщо ви хочете заощадити гроші, включайте цю опцію.

Є невелика фішка для всіх браузерів, будь то Internet Explorer або ж Mozzila Firefox - так важливо. Суть в тому, що ви знаходите в налагодженні опцію Java script і виключаєте цю опцію. В результаті сторінки будуть завантажуватися рази в чотири швидше. Але виключення даної функції бажано використовувати, якщо ви відкриваєте сторінки тільки для серфінгу, тобто для читання тексту. Якщо ж ви працюєте з будь-яким веб-сайтом або ж хочете зареєструватися, то опцію Java script необхідно включити. Особливо це стосується випадаючих списків або ж реєстраційних форм, тому що дані форми в більшості своїй використовують код, написаний за допомогою мови Java script. Для цього вам необхідно зайти в налаштування, включити Java script і обов'язково оновити сторінку.

Тим, у кого занадто повільне з'єднання, раджу використовувати різного роду прискорювачі або ж програми для стиснення трафіку, наприклад, Traffic compressor - вона є умовно платною. Тобто її обмеженням є те, що при досягненні п'яти мегабайт трафіку вона розриває з'єднання зі своїм сервером, а через кілька хвилин знову з'єднується з сервером. Але ви нічого не відчуєте, ви зможете так само продовжити роботу в Інтернеті без перепідключення, через якийсь час ця програма так непомітно з'єднається зі своїм сервером, як і роз'єдналася, і буде продовжувати працювати до закінчення ліміту в 5 мб. Основні переваги, які ви помітите в даній програмі, це стиснення трафіку і зросла швидкість відкриття веб-сторінок. Але це тільки в тому випадку, якщо у вас повільний інтернет. Якщо ж ваша швидкість інтернет-з'єднання досить висока, то ви, навпаки, відчуєте значне уповільнення відкриття сторінок.

Увага . дані поради, в основному, призначені для власників повільного інтернет-з'єднання і помегабайтной тарифікації з метою економії трафіку і часу. Вдалого вам серфінгу!

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...