Главная » З'єднання і комутація » Як зняти обмеження швидкості інтернета. Урок 138 Як збільшити швидкість інтернету
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зняти обмеження швидкості інтернета. Урок 138 Як збільшити швидкість інтернету

Як зняти обмеження швидкості інтернета. Урок 138 Як збільшити швидкість інтернету

Збільшити швидкість інтернету можна за допомогою спеціальних програм або використовуючи можливості операційних систем.

За замовчуванням в операційній системі резервується приблизно 20% пропускної спроможності від усієї швидкості Інтернету. В результаті втрачається 1/5 від всієї швидкості. Ця функція легко відключається.

Потрібно зайти в пуск - виконати і Прописати gpedit. msc і натиснути ОК .

Потім з'явиться групова політика, в якій необхідно перейти по таких опцій: «конфігурація комп'ютера», «адміністративні шаблони», «мережа», «диспетчер пакетів QoS» і потім перейти в меню «обмежити резервовану пропускну здатність».

Як зняти обмеження швидкості інтернета. Урок 138 Як збільшити швидкість інтернету

Після чого необхідно подвійним натисканням мишки відкрити знайдену вкладку і подивитися параметри. Змініть значення на свій розсуд.

Ще одним параметром, що впливає на швидкість Інтернету . є обмеження напіввідкритих з'єднань, яке було введено Microsoft щоб обмежити поширення вірусних програм з сайтів або комп'ютерів по мережі і для обмеження можливої участі комп'ютера в DоS - атаках.

Обмеження швидкості необхідно для того, щоб комп'ютер не мав більше 10 одночасних напіввідкритих вихідних з'єднань. Коли швидкість досягає межі підключень, то наступні спроби підключень до мережі стають в чергу.

Внаслідок цього у користувача є обмежена швидкість підключення до інших ПК. що негативно позначається на роботі Інтернету. Це обмеження впливає на вихідні з'єднання і не змінює швидкість вхідних з'єднань.

Щоб дізнатися кількість напіввідкритих з'єднань і перевірити обмежені вони чи ні, можна скористатися спеціальною програмою Half-open limit. З її допомогою можна зняти ці обмеження.

В операційних системах є функція перевірки оновлень для встановлених програм, що також знижує швидкість інтернету. Ці функції хоч трохи, але знижують трафік при підключенні до мережі. Таких звернень з пошуку оновлень може бути до кількох десятків. При їх відключенні можна трохи підвищити швидкість.

Однак є програми, в яких не можна відключити пошук оновлень. Це відноситься до тих програм, в яких кожне оновлення важить до 100 МБ. В цьому випадку необхідно включити брандмауер, в якому

Можна заборонити мережі звертатися до програм, а також позначити ті з них, які повинні оновлюватися.

Збільшення швидкості в Windows XP, 7

Увелечение швидкості через пакети QoS

Для збільшення швидкості інтернету в Windоws XР, необхідно знову ж перейти в gpedit. msc і в меню «Конфігурація комп'ютера» вибрати «Адміністративні шаблони», потім «мережу» і перейти в «Диспетчер пакетів QoS».

Далі необхідно вибрати зі списку «Обмежити резервовану пропускну здатність» і встановити параметр «включений» і вказати нуль в кількості відсотків.

Збільшуємо швидкість інтернету через порти

Є і ще одна можливість збільшення швидкості інтернету в Windоws 7. Для цього необхідно зайти в «мій комп'ютер» і відкрити вкладку «властивості системи», потім перейти в «диспетчер пристроїв» і відкрити «порти».

Потрібно знайти порти, які відповідають за з'єднання з інтернетом. Найчастіше це «сом» порти. Портів може бути від 2 і більше. Потрібно відкрити їх властивості та перейти у вкладку «параметри порту» і потім знайти параметр пункт «біт в секунду» і виставити максимально можливе число. Після цього пропускна здатність збільшиться і збільшиться швидкість інтернету.

Режим енергоживлення в ноутбуці

На всіх ноутбуках і комп'ютерах з операційною системою Windows 7 виявлено збалансований режим електроживлення. Якщо на звичайних ПК швидкість інтернету і стабільність інтернет - з'єднання цей режим цілком прийнятний, то у випадку з ноутбуками з інтернетом може працювати нестабільно (в разі використання бездротового з'єднання). З'єднання інтернет через wi-fi може пропадати через встановленого збалансованого режиму або ж швидкість інтернету може падати.

Щоб змінити цю ситуацію, необхідно перемкнути режим на «Високу продуктивність».

Для перемикання необхідно перейти в налаштування електроживлення і зайти в розділ «Система і безпека», далі необхідно натиснути на посилання «Електроживлення» і вибрати режим «Висока продуктивність».

Результатом такого перемикання буде безперервно працює інтернет, швидкість якого буде більш-менш постійною.

Хочеш бути розумнішими, ніж інші? Заробляти більше? Читай ще:

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...