Главная » З'єднання і комутація » Як зробити дешевий інтернет. Провайдери не готові зробити інтернет в Білорусі дешевше
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зробити дешевий інтернет. Провайдери не готові зробити інтернет в Білорусі дешевше

6 березня 2014 о 8:00

Вартість доступу в інтернет для білоруських користувачів навряд чи буде знижена навіть з урахуванням серйозних знижок з боку РУП "Белтелеком" на адресу приватних провайдерів. Незважаючи на майже дворазове зниження вартості зовнішніх каналів зв'язку, комерційні оператори не готові переглядати власну цінову політику і вносити істотні зміни в умови обслуговування і тарифні плани. Про те, чому провайдери не готові розділити радість знижок з абонентами, IT. TUT. BY поговорив з усіма ключовими гравцями на білоруському ринку провайдингу.

Зокрема, ми попросили всіх провайдерів відповісти, які зміни підуть за пом'якшенням цінової політики "Белтелекома" на ринку і чи варто абонентам чекати, що оператори поділяться частиною зекономлених коштів у вигляді зниження цін і розширення лімітів.

Роман сюячи, директор ТДВ "Айчине Плюс":

- Про якесь значне поліпшення становища на телекомунікаційному ринку говорити не варто - є ж і інші чинники, статті витрат операторів електрозв'язку, які впливають на їх діяльність і фінансово-економічне становище. Наприклад 1 квітня зміниться розмір базової орендної ставки, на підставі якої розраховуються щомісячні платежі за оренду кабельної каналізації, в якій розміщують свої лінії зв'язку оператори, і ці платежі теж вельми пристойні. У минулому році БАВ виросла на 37% - приблизно на стільки ж, я думаю, підросте і в 2014 році. А плата за оренду кабельної каналізації, до речі, йде на користь РУП "Белтелеком". Щоб телекомунікаційний ринок почав активно розвиватися, потрібні значні зміни, комплексний підхід, постановка всіх гравців в рівні умови, добросовісна конкуренція. Більш значний ефект спричинило б підвищення тарифів з боку РУП "Белтелеком" для кінцевих споживачів на 20-30%.

Зниження тарифів на зовнішні канали зв'язку з боку РУП "Белтелеком" - вимушений захід, відповідь на нещодавню пропозицію з боку другого магістрального оператора, який тільки починає свою активну діяльність. Хоч якесь прояв конкуренції. Чи можна говорити про якийсь рівності, поки РУП "Белтелеком" безоплатно користується кабельною каналізацією (хоч і несе якісь незначні витрати на її утримання), має до неї необмежений доступ (приватному оператору потрібно пройти рутинну процедуру отримання дозволу і здачі в експлуатацію ліній зв'язку Мінгорісполком), має монопольне право видавати технічні умови забудовникам на будівництво слабкострумових систем і вузлів зв'язку з подальшою передачею на баланс національного оператора (обов'язкова умова), за допомогою яких він же буде надавати послуги кінцевим абонентам? Існують і багато інших чинників, які, в свою чергу, уповільнюють розвиток телекомунікаційного ринку в цілому, зводять до мінімуму його привабливість для зовнішніх інвесторів.

Що стосується трансляції отриманої знижки на абонентів, то я практично впевнений в тому, що на зниження вартості тарифів для кінцевих абонентів не піде жоден комерційний оператор. А ось очікувати зміни умов тарифних планів варто. "Айчине Плюс" вже в січні змінила деякі тарифні плани. Вже прийнято рішення про розширення зовнішнього каналу зв'язку на 50-100%, що дозволить поліпшити якість послуг, що надаються. Відразу ж будуть переглядатися умови деяких тарифних

;

Планів. Це станеться до кінця березня.

Ігор Сукач, генеральний директор "Атлант Телеком":

Як зробити дешевий інтернет. Провайдери не готові зробити інтернет в Білорусі дешевше

Ігор Сукач

- У квітні набуває чинності постанова Радміну, яке зобов'язує провайдерів забезпечити 70% гарантії на всі послуги своїм абонентам. РУП "Белтелеком" вже відзвітував перед Міністерством зв'язку про те, що він провів ряд заходів і готовий надати згадані гарантії своїм абонентам. З боку приватних операторів і в Міністерство зв'язку, і в РУП "Белтелеком" останнім часом замість звітів надходили тільки питання. Ситуація, яка складалася навколо платежів на користь РУП "Белтелеком" з боку приватних операторів, не дозволяла говорити про те, що інтернет-провайдери зможуть відповідати вимогам, які закладені в постанові Радміну Білорусі.

Наскільки я розумію, було надано деякий внутрішній тиск на "Белтелеком", щоб він "посунувся", інакше дійсно оператори були просто не в змозі щось гарантувати своїм абонентам. В результаті "Белтелеком" за мінімальний термін - в один місяць - пішов на певні і досить великі поступки. За це дійсно варто подякувати "Белтелеком", хоча знизити вартість каналів потрібно було давно, і про це ми неодноразово говорили. Але з більшого це було зроблено тільки з однією метою - дати можливість операторам, збільшивши свої витрати, бути в змозі виконати постанову Радміну за якістю послуг на ринку зв'язку і послуг передачі даних.

Важливо розуміти, що запропоновані державним операторам знижки на покупку каналів зовнішнього доступу не приведуть до суттєвого зменшення виручки РУП "Белтелеком". Постанова просто змушує всіх операторів придбати у "Белтелекома" додаткові ресурси для того, щоб гарантувати абонентам заявлені швидкості пропускання. І це в будь-якому випадку піде на користь абонентам. Питання про економію або надприбутки за рахунок нових знижок взагалі не варто. Треба розуміти, що великі оператори і так мали у РУП "Белтелеком" значні знижки. Одночасно зі зменшенням вартості каналів доступу ці знижки були анульовані. Тому ті преференції, які отримують великі провайдери, в рази скромніше, ніж заявлене зниження вартості каналів в два рази. Але в будь-якому випадку надання подібних знижок з боку РУП "Белтелеком" - це велика подія на ринку. Безумовно, частина отриманих преференцій ми повернемо абонентам.

Юрій Базаревич, директор ТОВ "БЕЛІНФОНЕТ" (ADSL. BY):

Як зробити дешевий інтернет. Провайдери не готові зробити інтернет в Білорусі дешевше

Юрій Базаревич. Фото: golden-chef. oede. by

- Хочу розвіяти міф про те, що інтернет від провайдера - це інтернет від БТК, плюс енергія сонця і вітру. Попередні підрахунки показують, що економія на тарифах не зможе покрити постійно зростаючі витрати на електрику (цей факт все знають), оренду та комунальні витрати площ на АТС (теж факт) та інше. Ми (провайдери) не забуваємо, що на сьогодні оренда кабельної каналізації перевершує витрати на канал. Необхідно враховувати, що ставки орендної плати збільшуються щорічно, та й протяжність трас збільшується щомісяця. З тривогою дивимося на збільшення цих ставок в цьому році (в 2013-му це зростання склало 60%).

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...