Главная » З'єднання і комутація » Як зробити печать. Как зробити друк
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зробити печать. Как зробити друк

Як зробити печать. Как зробити друк

При виготовленні штампа спочатку необхідно виготовити матрицю. Відповідним матеріалом для цього може послужити звичайний пластилін білого або жовтого кольору. З нього необхідно як можна рівніше виліпити фігуру у вигляді зрізаного конуса (діаметр широкої сторони трохи більше діаметру планованого штампа). Таким же чином можете виготовити заготовку будь-який інший форми. Після цього заготовку покладіть хвилин на 15-10 в морозильну камеру холодильника.

Зробивши ескіз штампа потрібної конфігурації на папері, через копіювальний папір переведіть його на охолоджену заготовку, а потім острозаточенним олівцем, сірником або іншим тонким предметом акуратно видавіть контур штампа на 1,5-2 мм в глибину. Слідкуйте за тим, щоб всі внутрішні стінки штампа були рівними, інакше літери на відбитку печатки вийдуть з дефектами.

Отриману заготівлю матриці необхідно покрити електропровідним шаром. В даному випадку - шляхом втирання в поверхню форми графіту, ретельно розтертого до порошкоподібного стану. Втирання проводиться м'яким пензликом. Зайвий, непріліпшій графіт необхідно здути.

Покривши матрицю графітом і приклавши провідники з мідного дроту діаметром близько 1 мм, підготовлену заготовку залишають в холодильнику на 30-40 хвилин, після чого відразу ж занурюють в гальванічну ванну, схема якої знаходиться під струмом, щоб не розчинилася розділяє плівка.

Спочатку потрібно зробити покриття провідного шару міді при малій щільності струму в розчині:

Сірчиста мідь (мідний купорос) - 150-200 гр. Сірчана кислота - 7-15 гр. Етиловий спирт - 30-50 гр. Вода - 1000 мл

Робоча температура електроліту 18-25 "С. щільність струму 1-2 А / ДМ1". Після того, як вся поверхня затягнеться шаром міді, форму необхідно перенести в електроліт, призначений для гальванопластіческіх робіт наступного складу:

Сірчанокисла мідь - 340 в. ч.

Сірчана кислота - 2 ст. ч.

Вода - 100 в. ч.

Температура розчину 25-28 "С. Щільність струму 5-8 А / ДМ7. Витримувати до відкладення міді товщиною 0,5-0,7 мм (близько 20 хв.).

Після металізації матрицю необхідно очистити від пластиліну і просушити.

Наступний етап - лиття. Для цього цілком підходить метал, температура плавлення якого не перевищує 400 "С (свинець, олово і т. П. Аж до цинку). В даному випадку зупинимося на свинці. Цей метал легко плавиться навіть на

Газовій плиті, до того ж не складе великих труднощів його знайти. Перед заливанням металу в форму всю її внутрішню поверхню необхідно припудрити графітовим порошком. Припудрену матрицю розігрійте до температури, близької до температури плавлення свинцю. Це краще зробити одночасно з плавленням металу. У холодній формі лиття робити не можна. Метал заливається оддихаючи, після чого формі дайте повністю охолонути.

Гальванічна ванна

Як ванни можна використовувати, наприклад, корпус від старого акумулятора з віддаленими внутрішніми перегородками. З товстої мідного дроту необхідно зробити поперечні поперечини, з яких дві служать для підвішування мідних пластин (анодів), а третя для омедняется предмета. Анодні пластини включаються між собою паралельно і приєднуються до клеми (+) джерела живлення. Важливою умовою металізації є чистота електроліту. При появі каламуті або осаду електроліт необхідно профільтрувати. Як джерело струму можна використовувати випрямляч напругою 6-12 в, який живиться від мережі змінного струму 127-220 в або автомобільного акумулятора. До схеми необхідно підключити амперметр і вольтметр. Якщо поверхня матриці менше 0,5 дм ', краще використовувати міліамперметр на 500 мА. Опір реостата має бути близько 8-10 Ом, щоб можна було змінювати струм в межах часток ампера. При складанні електричного кола ванни, важливо не сплутати полюса у випрямляча або акумулятора, т. К. Аноди повинні бути обов'язково підключені до позитивного полюса, а омедняется предмет до негативного. Рівне покриття внутрішніх порожнин матриці міддю залежить від величини струму, що не перевищує певної межі і залежить від площі його поверхні. Наприклад, якщо норма щільності струму дорівнює 0,5 А на дм'і загальна площа предмета близько 0,5 дм ', то струм не повинен перевищувати 0,5 х 0,5 = 0,25 А. При більшому струмі мідь буде відкладатися НЕ міцним, легкоотделяемой шаром.

Матриця повинна занурюватися в ванну під напругою. Якщо метал відкладається в порожнинах матриці нерівномірно, значить, або металізуюча поверхню матриці знаходиться під кутом до анода, або у ванні недостатня щільність струму.

Таким способом можна виготовляти печатки, штампи, екслібриси і т. П. Практично будь-якої конфігурації.

Гальванопластичного операції краще проводити в двох ваннах, щоб не переривати процес. Весь процес виготовлення штампу при наявності необхідних пристроїв займає не більше 3,5 годин. Рукоятку штампа краще відливати одночасно зі штампом.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...