Главная » З'єднання і комутація » Як зробити шлюз. Шлюз (гідротехнічна споруда)
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зробити шлюз. Шлюз (гідротехнічна споруда)

Як зробити шлюз. Шлюз (гідротехнічна споруда)

Судноплавний шлюз - гідротехнічна споруда на судноплавних і водних шляхах для забезпечення переходу судів з одного водного басейну (б'єфу) в інший з різними рівнями води в них. З двох сторін обмежений затворами. між якими розташовується суміжна камера. що дозволяє варіювати рівень води в її межах.

Зміст

Основні відомості

Процес пропускання судна через шлюз називається шлюзування. Переклад судів за допомогою судноплавного шлюзу здійснюється послідовним перекладом в суміжну камеру після вирівнювання в них рівня води. Використання шлюзів головним чином спрямоване на те, щоб зробити водні простори з різними рівнями води в них більш придатними для судноплавства.

Кожен шлюз має три головні елементи:

  • Герметична Камера . з'єднує верхню і нижню головні частини каналу і має обсяг, достатній для включення в себе одного, або декількох судів. Положення камери фіксоване, проте рівень води в ній може змінюватися.
  • Ворота - металеві щити, розташовані на обох кінцях камери і службовці для впускання і випускання судна з камери в перед початком шлюзування і герметизуючі камеру під час шлюзування.
  • Підключення води пристрій - пристрій, призначений для наповнення, або спустошення камери. Як правило, в якості такого пристрою використовується плоский щитової затвор. У великих шлюзах можуть використовуватися перекачувальних насоси.

Принцип роботи шлюзу наступний:

  • Вхідні ворота відкриваються, і судно заходить всередину камери.
  • Вхідні ворота закриваються.
  • Відкривається перепускний клапан, викликаючи падіння рівня води в камері з перебувають в ній судном.
  • Впускні ворота відкриваються, судно виходить з камери.

Шлюзування триває як правило від 10 до 20 хвилин в залежності від розміру камери і перепаду рівня води. У разі, якщо судно рухається вгору за течією, процес реверсують: судно входить в напівпорожню камеру, потім відкривається клапан, наповнюючи камеру водою і піднімаючи судно.

При шлюзовании як правило намагаються чергувати напрямок пропускання судів: після того, як судно, що йде, наприклад, вниз за течією, завершило шлюзування, в камеру вже зниженим рівнем води в ній може відразу ж зайти судно, що рухається в зворотному напрямку. Таким чином не потрібно виконувати зайве заповнення, або злив води з камери.

Використання шлюзів до річкового навігації

Використання шлюзів необхідно у випадках, коли для здійснення проходу судів створюється штучний обвідний канал в обхід таких перешкод, як пороги. греблі. дамби та ін. Гребля збільшує глибину водного простору перед нею, в такому випадку шлюз може бути встановлений або безпосередньо в греблі, будучи її складовою частиною, або в гирлі б'єфу. Річка, оснащена такого роду спорудами, носить назву водного шляху. Також за допомогою установки шлюзу в гирлі річки можна домогтися того, щоб річка перестала бути схильною до впливу припливів і відливів в великих водоймах, в які вона впадає. Для удосконалення водного шляху на річці використовуються додаткові шлюзи:

  • У верхній частині обвідного каналу встановлюється водоспускальній шлюз для запобігання повеней.
  • Чим довше обвідний канал, тим більша різниця рівня води в річці між початком і кінцем каналу, таким чином дуже довгий обвідний канал може зажадати установки додаткових груп шлюзів в різних місцях каналу (див, наприклад, Волго-Донський канал).

Використання шлюзів в каналах

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...