Главная » З'єднання і комутація » Як зробити свій сайт з текстом. Как зробити свій сайт самому?
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зробити свій сайт з текстом. Как зробити свій сайт самому?

Як зробити свій сайт з текстом. Как зробити свій сайт самому?

В інтернеті величезна кількість сайтів, зроблених людьми без будь-яких технічних знань і навичок сайтостроения. Таку можливість надають конструктори сайтів - спеціальні сервіси, де зробити сайт за лічені години під силу навіть новачкові. Досить вміти управляти мишкою і писати текст в редакторі типу MS Word.

Просте вирішення питання, як зробити свій сайт самому легко, швидко і безкоштовно, пропонує онлайн-сервіс Jimdo! З його допомогою будь-який бажаючий може за дві секунди створити особистий сайт для себе або зробити сайт візитку для невеликої фірми.

При необхідності ви можете підключити блог або інтернет-магазин. Вирішіть, який зробити сайт, і Jimdo зробить його за вас!

Конструктор Jimdo - це зручний і простий сервіс, який дозволяє не тільки зробити сайт онлайн, але і в подальшому легко керувати ним також в режимі онлайн, через веб-браузер. За допомогою адміністративної панелі керування ви зможете в лічені хвилини додавати, змінювати, оновлювати контент і дизайн свого сайту.

Ось неповний список можливостей, які надаються користувачам Jimdo:

 • Створити на своєму сайті фотогалерею, при бажанні відображати її за допомогою flash
 • Додавати і програвати флеш-ролики
 • Вказувати альтернативні тексти (опису) для зображень
 • Закрити паролем сторінки сайту
 • Використовувати гостьову книгу, форму замовлення, а також email форму, за допомогою якої відвідувач може порекомендувати іншим сподобалися йому сторінки
 • Підключити сервіс статистики від Google Analytics
 • Показувати зображення з Flickr і відео з Youtube
 • З'єднати аккаунт в Twitter зі своїм сайтом
 • Додаткові можливості для більш досвідчених користувачів, що мають уявлення про сайтобудування (наприклад, використання свого html і css коду, редагування області <head>).

Це базовий набір функцій сервісу Jimdo, але його цілком достатньо, коли потрібно зробити сайт безкоштовно. Єдиний мінус безкоштовного тарифу - це наявність реклами на кожній сторінці, яка забирається тільки в платних версіях.

Практично кожен крок користувача супроводжують підказки, відеоролики, покрокові інструкції, одним словом, багато довідкової інформації, яка значно полегшує роботу в сервісі. Зробити безкоштовний сайт Jimdo дійсно дуже просто. Спробуйте, і ви переконаєтеся в цьому самі!

Jimdo - сервіс, де можна зробити сайт за 5 хвилин! Потрібно тільки зареєструватися, і сайт готовий до роботи. Форма реєстрації містить тільки два поля, які потрібно заповнити: придумати ім'я сайту і вказати свій email, куди прийде лист з паролем для входу в панель управління. Для вас буде створений сайт на домені третього рівня виду www. site-name. jimdo. com. Це адреса вашого сайту в мережі, і логін для входу в аккаунт.

Перейдіть на ваш сайт, в самому низу є посилання Вхід, яка викликає вікно введення пароля. При першому вході потрібно вказати той пароль, який надіслав сервіс на ваш email. Надалі пароль можна змінити в настройках адміністративної панелі.

Зовнішній вигляд створеного за замовчуванням сайту виглядає однаково для всіх нових користувачів. Тепер можна оформити шаблон відповідно до ваших уподобань і наповнити сайт інформацією. Все відбувається в браузері, і при цьому сайт виглядає так, яким ви його бачите в мережі. При вході в акаунт справа відобразиться панель управління і стане можливим додавати і редагувати розміщені на сайті блоки контенту - заголовки, текст, зображення, таблиці і т. Д.

Панель управління сайтом

;

Залежно від обраного шаблону в ньому можна редагувати шрифт, змінювати висоту шапки, фон, колір, використовувати вирівнювання сайту по горизонталі. Доступні настройки відображаються у властивостях кожного шаблону. Макет сайту розділений на області - шапку, навігаційне меню, бічну колонку, основний контент і футер. Кожна з них має свої налаштування.

Нові сторінки створюються шляхом їх додавання в меню. Конструктор Jimdo дозволяє зробити трирівневу меню, тому ви зможете запропонувати своїм відвідувачам добре структурований сайт зі зручною навігацією, навіть при великому обсязі інформації.

Як зробити свій сайт з текстом. Как зробити свій сайт самому?

Вікно редагування навігаційного меню

Зміст сторінок наповнюється за допомогою окремих елементів. Одним натисканням можна додати потрібний вам блок, всього їх більше 20.

Як зробити свій сайт з текстом. Как зробити свій сайт самому?

Елементи контенту, доступні в конструкторі

Блоки з контентом можна змінювати і переміщати прямо на сторінці. При наведенні курсора на блок з'являється панель керування ним, що дозволяє перемістити елемент вгору / вниз на один блок або перетягнути його в довільне місце, а також видалити і додати новий елемент.

Щоб редагувати текст, картинку, таблицю і т. Д. Потрібно просто клікнути по ним. Відкриється вікно редагування, де потрібно зробити необхідні настройки. Для роботи з текстовою інформацією використовується редактор, що нагадує звичний нам Word. Все гранично просто! Сайт оновлюється з урахуванням внесених змін відразу після натискання на кнопку «Зберегти».

Як зробити свій сайт з текстом. Как зробити свій сайт самому?

Текстовий редактор

Купуючи платні версії JimdoPro або JimdoBusiness. Ви отримуєте:

 • Розширені можливості в унікалізації шаблону і використанні власного дизайну
 • Детальну статистику сайту
 • Відсутність реклами (в боковій колонці і посилання «Про компанії» внизу сторінки)
 • Підключення власного домену
 • Використання ключових слів і мета-описів для кожної сторінки, що знаходиться в меню
 • Створення поштової скриньки з назвою виду mail @ vash-site. com
 • Інші способи оплати товару. Крім PayPal покупець може вибрати оплату за рахунком, післяплатою, передоплату на рахунок в банку, оплату при отриманні товару у вашому офісі
 • Та ін.

Ви можете Зробити безкоштовний сайт Jimdo прямо зараз! Заповніть форму нижче, поставте галочку про те, що ознайомилися з правилами сервісу, і натисніть кнопку Створити свій сайт.

Якщо ви власник сайту, то обов'язково зверніть увагу на наступні сервіси:

Як зробити свій сайт з текстом. Как зробити свій сайт самому?

Online консультант на сайт GoTalk пропонує систему інтерактивного консультування відвідувачів вашого сайту. Встановіть форму онлайн спілкування, щоб збільшити конверсію сайту до 40% і більше. Незалежно від сфери вашої діяльності, спілкування з відвідувачами в режимі реального часу - це ефективний маркетинговий інструмент для підвищення продажів, залучення та утримання клієнтів, а також отримання цінної інформації про відвідувачів свого сайту. Детальніше

Як зробити свій сайт з текстом. Как зробити свій сайт самому?

Онлайн консультант для сайту RedHelper - ще один не менш цікавий сервіс, який дозволяє організувати на своєму ресурсі онлайнове спілкування з відвідувачами. Система надає своїм користувачам широкі можливості і настройки, формує статистику по операторам і відвідувачам. Використання цього способу збільшення доходів допоможе до 40% підвищити віддачу будь-якого проекту - сайту, магазину, mlm-сторінки. Детальніше

Як зробити свій сайт з текстом. Как зробити свій сайт самому?

Пошук по сайту Suggest. io - це сервіс контекстних підказок, який дозволяє реалізувати можливість "живого" пошуку інофрмації по сторінках сайту. Результати пошуку відображаються відразу ж з введенням кожної букви в поле для запиту. Детальніше
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...