Главная » З'єднання і комутація » Як зв'язати дві табліци. Чтіво
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зв'язати дві табліци. Чтіво

Як зв'язати дві табліци. Чтіво

Як зв'язати кілька таблиць в одну зведену таблицю

Опис даної процедури на прикладі Excel 2013.

Файл приклад для даного поста завантажуйте тут

І так для початку створюємо в новій книзі кілька таблиць. в яких будуть поля за якими їх можна буде зв'язати:

У нашому прикладі це таблиці продажів. таблиця загальних продажів і окремо таблиця продажів портативної техніки.

Припустимо що в зведеній таблиці нам необхідно пов'язати ці дві таблиці.

Для того. що б зв'язати ці дві таблиці необхідно створити довідники унікальних значень за тими полями за якими ми будемо пов'язувати ці таблиці. На даному прикладі цими полями будуть торгова точка і дата.

У Ecxel 2013 створити довідник унікальних значень можна досить просто. на новий лист копіюємо весь список торгових точок з двох таблиць один під іншим. далі виділяємо весь отриманий діапазон і тиснемо на вкладці ДАНІ кнопку ВИДАЛИТИ дублікат.

Після чого у вас на даному аркуші залишиться список унікальних назв торгових точок присутніх в двох наших таблицях. тепер з цього списку значень робимо таблицю. яку назвемо "Торговие_точкі". Для цього вам необхідно виділити весь довідник перейти на вкладку ВСТАВКА і натиснути там ТАБЛИЦЯ. і перейменувати таблицю в "Торговие_точкі".

Далі необхідно створити довідник унікальних дат. робиться це ще простіше ніж довідник унікальних назв торгових точок,

Створюємо новий лист. назвемо його календар. і робимо там таблицю дат з 01.11.2012 до 30.11.2012 т. к. в наших таблицях з яких ми в підсумку будемо робити зведену інформацію про продажі саме за листопад 2012 року.

Для того що б зробити довідник дат більш функцмональним можемо додати в нього крім дати. так само місяць. номер тижня. день тижня. Це все робиться нескладними формулами і обчислюється від дати наприклад місяць можна обчислити формулою = місяць (A2) якщо в осередку A2 варто яка-небудь дата. в нашому випадку там буде дата 01.11.2012. номер тижні за формулою = НОМНЕДЕЛІ (A2; 2); 2 використовується для зручності що б тиждень починався з понеділка. день тижня = ДЕНЬНЕД (A2; 2); 2 використовується так само для зручності

Що б перший днем ​​тижня був понеділок.

Далі з цього діапазону дат створюємо таблицю. так само як і робили з довідником унікальниз назв торгових точок (необхідно виділити весь довідник перейти на вкладку ВСТАВКА і натиснути там ТАБЛИЦЯ. і перейменувати таблицю в "Календар").

На даному етапі у нас все готово для створення зведеної таблиці на підставі двох наших таблиць (таблиця загальних продажів і окремо таблиця продажів портативної техніки).

Створюємо новий лист. переходимо на вкладку ВСТАВКА тиснемо ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ. У діалоговому вікні "Створення зведеної таблиці" ставимо перемикач Виберіть дані для аналтза на Використовувати зовнішнє джерело даних.

Тиснемо кнопку вибрати підключення, переходимо на вкладку таблиці. вибираємо будь-яку з них і тиснемо ОК.

На панелі Поля Зведеної таблиці переходимо на вкладку ВСЕ

Як зв'язати дві табліци. Чтіво

Тепер ви бачите список всіх створених раніше нами таблиць, залишилося встановити зв'язок між ними і робота буде закінчена.

Для жтого переходимо на вкладку АНАЛІЗ тиснемо кнопку Відносини:

Як зв'язати дві табліци. Чтіво

І налаштовуємо зв'язку наших таблиць даних (таблиця загальних продажів і окремо таблиця продажів портативної техніки) з нашими довідковими таблицями (Торговие_точкі і Календар) наступним чином:

Так само створюємо зв'язку по полю Торгова точка з довідником торгових точок. в результаті отримаємо 4ре зв'язку:

Тепер наша зведена готова можете крутити її в будь-яких розрізах. по днях тижня. датам. номерами тижні. торговим точкам і т. д.

Довідник торгових точок можна так само було розширити додавши регіон до кожної торгової точки. різні групи. виділити звичайні магазини і флагмани і т. д.

Ось приклад готової зведеної таблиці:

Як зв'язати дві табліци. Чтіво

Прімеченіе:

Для побудови зведеної таблиці в стовпці і рядки кидайте поля саме з довідників. т. е. не можна взяти назви торгових точок в рядки з таблиці орбщіх продажів. тільки з довідника Торговие_точкі, а поля таблиць значень використовуєте тільки для Значний.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...