Главная » З'єднання і комутація » Який купити мобільний кондіціонер. Кондіціонери ціни в Москві
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Який купити мобільний кондіціонер. Кондіціонери ціни в Москві

фото midea ms11di-07hrdn1

Вибираючи Кондиціонер в інтернет-магазині Москви

Як "охолонути" під час спеки?

У великих містах, де будинки будуються швидко, а вони в основному з бетону і сталі, проблема спеки виникає з початком літнього сезону. Висотні бетонні споруди, де найчастіше розташовуються офіси, неодмінно повинні бути обладнані кондиціонерами, інакше проводити цілий день в «коробці», яка нагрівається протягом дня, просто неможливо. Так склалося, що кондиціонери спочатку були атрибутами виробничих і офісних приміщень, а тому є такий різновид, як віконні кондиціонери, які на даний момент «морально» застаріли. Такий тип кондиціонерів використовується, але вкрай рідко: агрегати громіздкі, галасливі і малопродуктивні.

Які бувають види кондиціонерів?

Для побутових цілей, для офісів і житлових приміщень використовують такі види кондиціонерів:

  • Спліт-систему
  • Мобільні кондиціонери
  • Підлогові

Найпоширеніший вид, модельний ряд якого найбільш широкий і різноманітний - кондиціонер спліт-системи. Це означає, що кондиціювання забезпечується через два блоки - одні зовнішній, інший - внутрішній. Зовнішній - по суті головне пристрій, який забезпечує процес кондиціонування, це масивний блок, досить гучний, але його розташовують на фасаді будівлі. А всередині квартири або офісу знаходиться прямокутної форми компактний блок, який видає тихесенько холодне або тепле повітря. Управління відбувається через ДУ, а жк-екран унаочнює для користувача все настройки - інтенсивність, температуру, вологість та інше.

Кондиціонери будь-якого типу поділяють по:

  • Площі, призначеної для кондиціонування
  • Потужності

Самі спліт-системи можуть бути:

  • Касетними
  • Канальними

Причому перші поширені для офісних приміщень,

Оскільки їх монтують в стельові ніші, а анальні кондиціонери підійдуть для великого будинку, де потрібно забезпечувати прохолодним повітрям кілька кімнат. Кожен, хто спантеличитися питанням - який купити кондиціонер, перш за все, повинен розуміти, що головним критерієм буде площа. яку повинен буде обслуговувати кондиціонер.

Якщо загальна площа вашої «двушки» не перевищує 32 кв. метрів, немає сенсу купувати кондиціонер, розрахований на понад 30 метрів. Різниця в ціні кондиціонера. орієнтованого на площу до 30 метрів і кондиціонера потужністю для приміщення понад 35 метрів істотна. Більш того, такий кондиціонер буде потужніший, а отже, енергоспоживання більше.

Що ж потрібно знати, вибираючи кондиціонер?

Необхідно розуміти, що на вибір потужності кондиціонера впливатимуть такі фактори, як кількість осіб в приміщенні і наявність різної техніки, яка також випромінює тепло, а отже, додає градуси в температуру кімнати.

Там, де спліт-систему встановити неможливо, на допомогу прийдуть мобільні кондиціонери, або ж підлогові кондиціонери. Ці типи пристроїв для охолодження повітря незамінні на дачі, в невеликих офісах, складах - словом, там, де практичніше за все легко поставити на підлогу агрегат, вивести трубку за вікно і все. Кондиціонер не вимагатиме спеціального професійного монтажу. Його головна перевага - мобільність і простота в установці і використанні. Мінус - на порядок дорожче своїх стаціонарних «братів» - сплітовцев.

Вибір кондиціонера в Москві не представляється чимось складним. У цьому місті маса постачальників і фахівців в області систем кондиціонування. Від замовника буде вимагатися, мабуть, фінансові можливості і вибір бренду. А всі тонкощі по встановлення та гарантійного обслуговування будуть запропоновані продавцями кондиціонерів. Будьте уважні до комплектації кондиціонерів - справа в тому, що дуже важливо, щоб були продані вам сумісні комплектуючі від одного постачальника і одного року випуску, щоб надалі у вас не виникло труднощів при підключенні.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...