Главная » З'єднання і комутація » З чого складається картрідж. Із чого складається картридж
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

З чого складається картрідж. Із чого складається картридж

З чого складається картрідж. Із чого складається картридж

З чого складається електронна сигарета?

З чого складається картрідж. Із чого складається картриджЗ чого складається картрідж. Із чого складається картридж

З чого складається електронна сигарета?

Простота пристрою електронної сигарети, дозволяє самостійно зібрати її без будь-чиєї допомоги. У складі електронної сигарети можна виділити всього три деталі: акумулятор. атомайзер і картридж. Всі вони взаємозамінні. Якщо перегорів атомайзер, або батарея з часом втратила первісну ємність, можна купити бракуючі деталі, і отримати працюючу сигарету.

1. Акумуляторна батарея

Електронна сигарета, будучи пристроєм електронним, має в своєму складі джерело живлення - акумулятор. Тривалість його роботи, ємність - це одні з найбільш важливих характеристик електронної сигарети. Саме від цього залежить тривалість використання сигарети. Акумулятор виконаний у вигляді циліндра невеликого перерізу (близько 9 мм), на одному кінці якого розташований світлодіод, що імітує горіння, а на іншому - різьблення для з'єднання з іншим пристроєм електронної сигарети - атомайзери.

Відмінність автоматичних і заощаджують заряд акумуляторів.

На деяких акумуляторах зустрічається кнопочка. Ця кнопочка включає акумулятор при натисканні і відключає його при його відпуску, дозволяючи тим самим економити заряд батареї. Однак не всім до вподоби постійно натискати на цю кнопочку при палінні. Батарея без кнопки і відповідно, сигарета, називається автоматичною, а з кнопкою - ручний (manual). Якщо нічого не вказано, то вважається, що такий кнопочки немає.

Це невеликий пристрій циліндричної форми. З одного боку він одягається на атомайзер електронної сигарети, а з іншого - має невеликий отвір для виділення парів. Усередині картриджа перебуває м'який наповнювач, який просочується курильної рідиною.

Принцип дії.

При вдиху курця, повітря проходить крізь картридж і атомайзер. Останній при цьому включає нагрівальний елемент і випаровує суміш просочують картридж. Таким чином, курець вдихає пари курильної рідини.

Заправка і догляд за картриджем.

Згодом атомайзер може випарувати весь запас картриджа, в цьому випадку його потрібно заново заправити спеціальною рідиною. Однак з часом, герметичність з'єднання картриджа слабшає і його ефективність знижується за рахунок надходження повітря в обхід атомайзера. У цьому випадку він може не спрацювати належним чином. Саме це є причиною заміни картриджа. Не залишайте картриджі підлягає на відкритому повітрі і при підвищеній температурі, т. К. Рідина може випаруватися і Вам буде потрібно заново його заправляти.

Вибір картриджа

Для вибору картриджа Вам необхідно знати модель вашої електронної сигарети. Можна так само підібрати бажаний наповнювач і рівень нікотину в ньому. Не дивлячись на те, що картридж відноситься до витратних матеріалів, він дозволяє багаторазово себе перезаряджати. До рівня нікотину слід підходити більш акуратно, намагайтеся безцільно не збільшувати його зміст. Картриджі зазвичай купуються упаковками по 5 штук.

Атомайзер - електронний пристрій з нагрівальним елементом і системою автоматичного включення цього елемента.

Це електронний пристрій визначає момент вдиху і активізує нагрівальний елемент, який

;

Випаровує курильну суміш з картриджа.

Це невеликий пристрій, що з'єднуються шляхом нарізного сполучення з акумулятором з одного боку, і картриджем з іншого. Причому картридж надаватися безпосередньо на частину нагрівального елементу.

Важливо

Якщо на Вашій сигареті атомайзер надмірно нагрівається - можливо це сигнал того, що картридж - порожній. Не давайте Атомайзери перегріватися, в іншому випадку він може перегоріти і потрібно його заміна.

Кімната для куріння рідина для заправки електронних сигарет випускається різних смаків. Кожен смак може бути представлений варіантами містять нікотин, або не містять його. Рідини з нікотином мають наступні рівні його змісту: High, Medium, Low (високий, середній і низький, відповідно). Всього дві крапельки цієї рідини всередину картриджа і він знову готовий до використання. Ви можете змінювати смаки не змінюючи картриджа, що неможливо уявити собі зі звичайною сигаретою.

Що краще картомайзера або атомайзер і картридж.

Класичні електронні сигарети складаються з акумулятора, картриджа і атомайзера.

Альтернативою є об'єднання картриджа і атомайзера в єдиний пристрій, яке називається картомайзера.

Деякі моделі, пропонуються виключно з картомайзера. Чим же краще або гірше використання картомайзера замість конструкції картридж + атомайзер?

Як відомо у кожного рішення є свої плюси і мінуси, причому, для кожного курця вони можуть бути індивідуальні.

Картомайзера дає більше пара. Багато курців електронних сигарет відзначають, що використання картомайзера призводить до більшого пароутворенню за рахунок більш щільного з'єднання наповнювача, що містить курильну рідина і самого випарника. Нероз'ємних з'єднань дозволяє оптимізувати і зменшити міцність вимоги до Атомайзери і картриджу.

З картомайзера сигарета коротше. Дійсно, при використанні електронної сигарети V510, і особливо, V901, заміна картриджа і атомайзера на картомайзера призводить до зменшення довжини сигарети.

Картомайзера НЕ тече. Багато курців відзначають, так само що в електронній сигареті з картомайзера менше можливості протекти курильної рідини.

Картомайзера дорожче. За рахунок наявності елементів властивих як Атомайзери, так і картриджу підсумкова вартість картомайзера перевищує вартість картриджа, хоча і значно нижче вартості атомайзера. Картомайзера довше служить

За рахунок відсутності механічних навантажень, як у картриджа (коли його знімають і одягають після заправки) знос картомайзера зводиться лише до природного зносу наповнювача, що затримує рідину і самого випарника. Цим і забезпечується його більш тривалий термін служби в порівнянні з картриджем.

Картридж зручніше заряджати. Картридж, в торці з'єднуються з атомайзери, має природну порожнину, яка дуже зручна для зарядки. У картомайзера аналогічна частина має різьбу для з'єднання з батареєю і лише невеликий отвір для заправки. У деяких випадках рекомендується заправляти картомайзери за допомогою шприца.

Картомайзера НЕ ремонтопрігоден. Картомайзера в разі виходу з ладу випарника, стає абсолютно непридатний. На деяких форумах описується процедура відновлення працездатності атомайзера якщо він забруднений (промивка). Очевидно, що у випадку з картомайзера таке промивання неможлива.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...