Главная » З'єднання і комутація » Залишити в подпісчіках. Что таке підписки в контакті?
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Залишити в подпісчіках. Что таке підписки в контакті?

Залишити в подпісчіках. Что таке підписки в контакті?

2012/03/13 | Різне

У січні 2011 року на своїх сторінках в контакті ми побачили нову можливість "підписки". Нововведення завжди супроводжуються масою питань. Що означають підписки в контакті, звідки вони взялися, ясно далеко не всім.

Що таке підписки в контакті

Розглянемо історію і еволюцію підписок в контакті. Адже сама поява підписок оповите таємницею, а з того моменту вони вже зазнали істотних змін: старі підписки залишилися, а підписатися на кого-то знову не можна... Що сталося і куди пропали передплатники в контакті.

Нововведення січня 2011

Хитрість полягає в тому, що раніше існувала можливість стати шанувальником учасника соціальної мережі Вконтакте, який має рейтинг не менше 200, а Ви могли виявитися кумиром для когось, якщо і ваш рейтинг більше 200. У січні просто напросто замінили назву "шанувальники" на "передплатники", а "кумири" на "підписки". Після таких нововведень будь-хто міг підписатися на Вашу сторінку в контакті, а Ви це побачили б під своєю аватарки. Під нею написано "мої передплатники", навпаки буде стояти певна кількість людей, які підписалися на Вас. Натиснувши на цю кнопку, Ви побачите, хто саме є Вашим передплатником. І найголовніше, можливість підписки не залежить від рейтингу людини! Акція місяця без поручителів кредит в ощадбанку під 15% поспішайте читати умови

Нововведення жовтня 2011

У жовтні адміністрація соціальної мережі здивував користувачів черговими змінами. На сторінці будь-якої людини під аватарки більше немає кнопки "Підписатися на оновлення". Зате залишилася кнопка "Додати в друзі". Як тільки ви натискаєте на неї, ви автоматично стаєте передплатником даного учасника. Після того, як він перегляне вашу заявку в друзі, але не побажає вас додавати, ви залишитеся у нього як передплатник. Ви точно також на своїй особистій сторінці можете діяти зі своїми заявками в друзі. Залишаючи людини в глобально, потім, якщо захочете, в будь-який момент можете його додати в друзі.

Для чого зроблена ця нова система підписок в контакті? Спочатку на сторінки до популярних людям, таким як Баста, наприклад, просилося величезне безглузде кількість користувачів у друзі. Доводилося постійно переводити їх в передплатники. Більшість про всяк випадок додавалися і в передплатники, і в друзі до знаменитостей, натискаючи на обидві посилання. Навіщо ж створювати таку плутанину?!

Цікаво те, що ви маєте право приховувати від інших учасників соціальної мережі своїх передплатників. Зайдіть в налаштування у вкладку "Конфіденційність" і відзначте,

Кого буде видно в списку ваших друзів і заявок.

Що значить підписка в контакті, і як підписатися

Отже, якщо ви ніколи не користувалися функцією шанувальників і кумирів, пояснимо, що означає підписка в контакті. Підписавшись на сторінку будь-якої людини, Ви будете бачити всі зміни його сторінки у себе в стрічці новин.

Раніше у багатьох виникало питання, навіщо підписуватися на кого-небудь з друзів, якщо новини про сторінку цієї людини і так з'являються в стрічці. В тому-то й справа, що ніякого сенсу не було додавати друзів в свої підписки! Тепер же завдяки новій системі заявок в друзі такої плутанини не буде. Функція підписки в контакті означає, що в стрічці новин ви можете бачити різницю не тільки друзів, але й цікавлять Вас людей, які не занесені до списку друзів. Припустимо, знамениті люди, які зареєстровані в контакті, не можуть нескінченно додавати всіх своїх реальних шанувальників в друзі.

Як підписатися в контакті на цікавить Вас людини:

  • Вам потрібно знайти сторінку потрібну людину і зайти на неї.
  • Під його аватарки знайдіть кнопку "Додати в друзі" і натисніть на неї.
  • Якщо користувач не додасть вас у друзі, ви залишитеся у нього як передплатник. Тепер в новинах серед оновлень Ваших друзів будуть з'являтися і всі оновлення цієї людини.

Хто підписаний на мене, і на кого підписаний я в контакті:

  • Відкрийте свою сторінку в контакті, і зліва під списком друзів буде список "Цікаві сторінки" - це і є ваші підписки, тобто ті люди, на поновлення яких ви підписалися.
  • Якщо ви хочете скасувати свою заявку в друзі (тобто підписку), просто зайдіть на сторінку користувача і під аватарки наведіть на посилання "Ви підписані на...", тут натисніть "скасування".
  • Ви також можете дізнатися, підписався чи хто-небудь на Ваші оновлення. Для цього під своєю аватарки подивіться, чи є кнопка "мої передплатники". Якщо її немає, значить поки на Ваші оновлення ніхто не підписаний. А якщо кнопка існує, то навпроти неї зазначено кількість людей, які цікавляться Вашими новинами. Натиснувши на "мої передплатники", людина побачить, хто саме підписався і бажає спостерігати за ним. Також можете зайти на посилання "Мої друзі" і заглянути у вкладку "Заявки".
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...