Главная » З'єднання і комутація » Зареєструвати мило. Знакомьтесь: корисне і універсальне господарське мило
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Зареєструвати мило. Знакомьтесь: корисне і універсальне господарське мило

Зареєструвати мило. Знакомьтесь: корисне і універсальне господарське мило

Звичне і знайоме нам ще з дитинства, господарське мило має безліч корисних властивостей і може використовуватися не тільки в побуті, але і з косметологічними цілями, і навіть для лікування. Пропоную вам дізнатися більше про це традиційному засобі, яке напевно знайдеться в кожному будинку.

Трохи історії

Виявляється, мило, схоже на сучасне господарське, використовувалося ще в Вавилоні і Давньому Шумері. Судячи з глиняним табличок III століття до н. е. його виготовляли шляхом змішування води з деревною золою, яку кип'ятили і після додавали жир. В результаті виходив мильний розчин.

Єгипетський папірус свідчить про те, що єгиптяни використовували мило в гігієнічних цілях. Активно застосовувалася воно і в Стародавньому Римі. Є легенда, що слово «мило» (soap) походить від назви гори Сапо, де 3 тис. Років тому відбувалися жертвоприношення. Тваринний жир змішувався з деревною золою, отримана маса змивалася дощовою водою на берег річки, де жінки займалися пранням. Вони і помітили, що завдяки цьому білизна відпиралася набагато краще. Від римського слова «sapo» з'явилося англійське «soap», італійське «sapone», французьке «savon».

У Росії історія миловаріння сягає своїм корінням в допетровські часи. Мило виготовляли з поташу і тваринних жирів. Процес миловаріння відбувався так: дерева рубали і тут же в лісі палили їх у казанах, золу заварювали, виготовляли луг і, випарівая його, отримували поташ. Поташ став одним з головних продуктів експорту, що призвело до масових вирубок лісу.

Миловаріння називали тоді «Поташня справою», це було ремеслом цілих сіл. Але активно миловарне виробництво почало розвиватися лише в 30-х роках XVIII століття. За імператорським указом мило стає важливим стратегічним продуктом.

Після відкриття французькими хіміками промислового способу отримання соди, що вельми здешевило виробництво мила, в Європі почалася ера промислового миловаріння. У кожній області його варили за своїми рецептами і традицій. Наприклад, на півночі для виготовлення мила використовували тваринні жири. У південних районах - оливкова олія, таке мило виходило більш м'яким і приємним.

Як роблять господарське мило

Основною сировиною для виготовлення господарського мила є тварини і рослинні жири. Процес миловаріння полягає в тому, що жири нагрівають в спеціальних ємностях - виручених котлах, додають соду і знову варять. Виходить в'язка рідина, яка густіє при охолодженні - мильний клей, який складається з мила і гліцерину. Жирні кислоти в милі, отриманому з мильного клею, складають 40-70%. Цей продукт називають клейовим милом. Такий спосіб його виготовлення називають прямим методом. Отримане в результаті мило охолоджують, нарізають на бруски і маркують.

Існує також непрямий метод, який полягає в подальшій обробці клейового мила електролітами (розчином хлористого натрію або їдкого лугу), в результаті чого рідина розшаровується. У верхньому шарі (так званому мильному ядрі), міститься не менше 60% жирних кислот; в нижньому шарі - розчин електроліту з високим вмістом гліцерину. Мило, отримане в результаті цього методу, називають «ядровим».

Вищий сорт мила (пілірованное) отримують з ядерного мила шляхом висушування і перетирання на валиках пілірной машини. При цьому підвищується вміст жирних кислот до 72-74%, поліпшується структура мила. Воно стає більш стійко до всихання і високій температурі при зберіганні.

Тверде натриевое мило виходить при використанні каустичної соди в якості лугу. У разі використання каустичної поташу утворюється м'яке або рідке мило.

Сучасні технології виготовлення господарського мила забезпечує досить високу якість, завдяки якому мило не кришиться, що не розмокає і не втрачає вихідної форми.

Особливість господарського мила - високий вміст лугів, які швидко і якісно розчиняють бруд і, до того ж, мають антимікробну дію. У медицині господарське мило до сьогоднішнього дня використовують як антисептик.

Господарське мило 65%, 70%, 72% традиційно користується великим попитом в самих різних областях сфери послуг і виробництва. З огляду на, що цей продукт не має аналогів за невисокою ціною, його купують і лікарні, і військові частини, і готелі.

Зареєструвати мило. Знакомьтесь: корисне і універсальне господарське мило

Універсальність в застосуванні

У сучасному будинку для прибирання і прання є цілий арсенал всіляких засобів побутової хімії. Але варто згадати і про традиційне універсальний засіб при наведенні чистоти в будинку - господарське мило. Що важливо в наш час, воно абсолютно безпечно. Натуральне господарське мило - екологічно чистий і натуральний продукт, який не викликає алергії. Для поліпшення вигляду і запаху виробники можуть додавати в господарське мило аромату, ароматизатори. Але найкращим (і, до речі, найдешевшим) залишається звичайне мило в брусках жовто-коричневого кольору, без зайвих добавок.

У господарського мила лужний баланс pH 11-12, завдяки чому воно відмінно справляється з самими стійкими забрудненнями. Через високий вміст жирних кислот мило створює рясну піну, отстіривая білизна як в гарячій, так і в холодній воді.

Антибактеріальні властивості

Господарське мило традиційно користується повагою серед медиків. Воно використовується як антисептик для прибирання приміщень в лікарнях і пологових будинках. Багато хто знає, що це також кращий засіб для дезінфекції в побуті. У давні часи його навіть використовували як хірургічні рукавички -

;

Після ретельного миття рук рясно намилюватися і чекали, коли піна висохне. Ця плівка знижувала ризик інфекцій під час операцій.

Милом зручно змащувати порізи, ранки і подряпини - прискорює загоєння, знижується ризик інфекцій. Навіть при укусі собаки медики рекомендують відразу після зупинки крові прикласти до рани марлю або бинт, змочені в мильному розчині.

Господарське мило успішно застосовують для лікування різноманітних запалень. Помічено, що якщо забите місце помазати милом відразу, то швидше за все ні синяка, ні шишки не буде.

При нежиті слід змочити ватний тампон в мильному розчині і обробити носові пазухи - не дуже приємна, але цілком дієва процедура. Такий спосіб підійде і для профілактики. Так само можна діяти при починається грипі, адже господарське мило володіє відмінними противірусними властивостями.

При наривах змішують в пропорції один до одного господарське мило, натерту цибулю і цукор. Цю суміш слід накласти на нарив ввечері і прикрити пов'язкою, до ранку рана очиститься.

Зареєструвати мило. Знакомьтесь: корисне і універсальне господарське мило

Дуже успішно застосовують господарське мило для лікування грибкових захворювань стоп. Слід ретельно помити уражені місця милом з щіткою і після висихання обробити шкіру йодом. Милом обробляють легкі побутові опіки. Щоб уникнути роздратування при голінні або депіляції, досить після процедури один раз намилити шкіру. У гінекології господарське мило застосовується як протигрибковий засіб, також їм успішно лікується і пітниця.

Використання в побуті

Ще зовсім недавно господарське мило мало величезне поширення і використовувалося повсюдно. Але і в сучасному житті воно знаходить широке застосування. Сьогодні його популярність пояснюється натуральністю і гіпоалергенність.

Це незамінний засіб для прання одягу і миття посуду для новонароджених. Воно нешкідливе і не викликає роздратування.

Господарське мило чудово підходить для прання найрізноманітніших матеріалів. Якщо намилити їм забруднення до приміщення речі в пральну машину, то не знадобляться ні відбілювачі, ні для виведення плям.

Шерсть, випрати милом, стає більш пухнастою і м'якою. Тканини для оптики і спеціальної апаратури можна прати тільки господарським милом. Сучасні мембранні тканини, які використовуються в зимового дитячого та гірськолижної одязі, не можна прати звичайними порошками - тільки спеціальними (і вельми недешевими засобами) або, знову-таки, господарським милом.

Влітку на дачі господарському милу немає рівних. Воно відмиває брудний посуд і різного роду забруднення навіть у холодній воді. До того ж, після прання або миття використаний мильний розчин можна спокійно виливати на землю - це не призведе до її забруднення хімікатами.

Сучасні засоби для чищення не змиваються до кінця навіть при повторному обполіскуванні і залишають ПАР на поверхні, що не йде на користь організму. Використання господарського мила для миття посуду - правильне рішення для здоров'я сім'ї.

Для дезінфекції предметів особистої гігієни в домашніх умовах (гребінець, зубна щітка, мочалка) досить їх гарненько намилити і залишити на кілька годин.

Використання в косметології

Багато косметологи стверджують, що господарське мило - кращий шампунь. Волосся стає здоровим і густими, зникає лупа, зменшується ламкість волосся. Але для того, щоб не пересушити шкіру голови, після використання господарського мила обов'язково потрібно сполоснути волосся розчином оцту або лимонного соку.

Милом радять вмиватися при боротьбі з акне. Навіть при здоровій шкірі косметологи рекомендують використовувати його хоча б 2 рази в тиждень, після чого

Зареєструвати мило. Знакомьтесь: корисне і універсальне господарське мило

змастити шкіру дитячим кремом для молодості і свіжості. Дуже добре очищати шкіру в лазні березовим віником, попередньо замоченим у мильному розчині.

Щоб позбутися від тріщин і натоптишів на п'ятах і надати їм м'якість, роблять гарячі ванни з содою і стружкою господарського мила. На 2 літри гарячої води беруть 1 чайну ложку соди і 1 столову ложку наструганного господарського мила.

Перерахуємо властивості натурального твердого господарського мила:

  • Це засіб для чищення з відмінною миючою здатністю;
  • Має широкий спектр застосування у виробництві і в побуті;
  • Є екологічно чистим продуктом

- Виробляється з натуральної сировини

- гіпоалергенні

- Нешкідливо у використанні

- Повністю розкладається

- Не містить консервантів

  • Має антибактеріальний ефект;
  • Є відмінним протигрибковим засобом;
  • Здатне видаляти найстійкіші забруднення як у гарячій, так і в холодній воді.

У багатьох людей господарське мило асоціюється з часами вічного дефіциту і при згадці викликає лише посмішку. Але, випробувавши достаток сучасних миючих засобів, часто хочеться повернутися до звичайного, зате перевіреного і безпечного господарському милу.

Господарське мило - традиційний і економічний спосіб вирішення проблеми чистоти. Воно зможе виручити вас в самих різних умовах - і вдома, і в поході, на дачі. Використовуючи цей засіб, ви не тільки заощадите гроші, але і додасте здоров'я вашої сім'ї і дому.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...