Главная » З'єднання і комутація » Зберегти фотографії у інтернете. Как стиснути фотографію для інтернет
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Зберегти фотографії у інтернете. Как стиснути фотографію для інтернет

Зберегти фотографії у інтернете. Как стиснути фотографію для інтернет

Без втрати якості

Навіщо Оптимізувати фотографії для інтернету - адже ми втратимо в якості? Часто такі питання виникають у початківця фотографа при згадці про Стиснення для фотографій для розміщення в інтернеті. Чудово, якщо у вас швидкісний інтернет! А якщо у вас ще й швидкісний мобільний інтернет - тоді вам дуже пощастило!

Однак, не варто забувати, що не у всіх є така можливість. Велика частина населення Росії (та й багатьох інших країн Східної Європи та Азії) не можуть поки дозволити собі швидке і, найважливіше, стійке інтернет з'єднання. Особливо якщо є можливість використовувати тільки мобільний інтернет. При низькій швидкості інтернет з'єднання 1 Мбайт інформації може завантажується більше 2 хвилин, а середній розмір фотографії 10Мп фотоапарата в форматі JPEG складає приблизно 6-8 Мб.

Тепер уявіть, що на вашій інтернет-сторінці не одна фотографія, а кілька. Ви ж розміщуєте свої фотографії для того, щоб їх могли подивитися інші користувачі інтернету? А самі ви будете чекати завантаження фотографій на сторінці так довго? Скоріш за все ні! А якщо інтернет-з'єднання на додаток ще й нестійке?

Та й по електронній пошті посилати такі обсяги інформації одного з "повільним" інтернетом, просто нешанобливо! А якщо врахувати, що кількість пікселів в цифрових фотоапаратах росте з тією ж швидкістю, що і інтернет технології, то навряд чи ми зможемо не думати про це питання в майбутньому. Залишається тільки один вихід - стискати фотографії перед відправкою в світову електронну мережу.

Отже мета Оптимізації фотографій для інтернету ми вже з'ясували, а виходячи з мети ставимо перед собою завдання: Змінити розмір фотографії до прийнятого 1 в інтернеті розміру 800 × 600 пікселів і трохи стиснути обсяг файлу, контролюючи при цьому якість картинки.

Один з найбільш якісних і досить Швидких способів оптимізації стиснення фотографій для інтернету - це використання відповідної функції Adobe Photoshop - Save For Web.

Оптимізація стиснення фотографій для розміщення в інтернеті

Покрокова інструкція для Photoshop

1. Завантаження фотографії у вікно Sawe For Web & Devices

Отже, відкриваємо нашу фотографію в фотошопі, запускаємо команду File> Save For Web & Devices. або просто тиснемо "хитре" поєднання клавіш: Alt + Shift + Ctrl + S і перед нами відкривається "страшне" на перший погляд вікно під названмем Save For Web & Devices . що в перекладі означає Зберегти Для Інтернету та ін. Пристроїв.

На

;

Будь-якому етапі Оптимізації фотографії для інтернету ви можете прямо з вікна Save For Web & Devices запустити браузер і подивитися як буде виглядати ваша робота в його вікні - значок Internet Explorer внизу вікна оптимізації фотографій для інтернету.

2. Зменшуємо розмір зображення - Image Size

3. оптимізуємо якість стиснення фотографії

Для того, щоб обсяг файл фотографії "вписався" в необхідний обсяг 80-100 Кбайт і при фотографія не сильно відрізнялася від нестислого оригіналу делаеем наступне:

ВІДЕО-УРОК: Оптимізація стиснення фотографій для інтернету

Коментарі та поради зі стиснення фото для інтернету

1 Розмір зображення не більше 800 Х 600 пікселів визначається найстарішими моніторами ще знаходяться в експлуатації. При такому розмірі знімка він "влізе" в екран цілком на будь-якому моніторі. Рекомендований обсяг файлу після стиснення мене 60-100 Кбайт. До речі, всі ілюстрації цього сайту стиснуті способом описаним нижче і обсяг більшості фотографій не перевищує 80 Кбайт

2 Якість стиснення фотографії (компресії) зручно спочатку встановити на High (високе), а потім трохи "дотиснути файл" до потрібного обсягу використовуючи движок в вікні Quality (Якість) - 60% і нижче, контролюючи при цьому якість і обсяг файлу у вікні перегляду.

Eсли на Стиснення зображення починають з'являються помітні оку артефакти (зображення починає "рябіти"), то можна трохи розмити картинку використовуючи движок в віконці Blur (Розмиття). Будьте обережні - в більшості випадків досить розмиття 0,1-0,2

3 Фотографи практично ніколи не використовують формати GIF і PNG - це фомати зображення для web-дизайну. Фотографії збережені в GIF втрачають дуже багато квітів, що буде сильно помітно на переходах кольорів (залишається трохи більше 256 кольорів і градацій). Зате в цьому форматі можна визначити кольору, які будуть прозорі, а також робити мінливі зображення - GIF-анімацію.

Формат PNG теж дозволяє зробити кольору прозорими, але в залежності від налаштувань втрата кольорів менш помітна, ніж при збереженні фотографії в GIF.

4 Якщо ви поставили галочку у віконці Progressive - в цьому випадку, при завантаженні фотографії в старому Інтернет-браузері вона буде з'являтися як би шарами: відвідувач сайту буде бачити вашу фотографію відразу, але в дуже поганій якості. Якість буде поліпшуватися в міру завантаження зображення, поки не завантажитися повністю. Сучасні браузери цю опцію вже не підтримують, тому сміливо можете поставити галочку Optimized

ВСЕ УРОКИ Photoshop ►

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...