Главная » З'єднання і комутація » Зменшити пінг в ігре. Как знизити пінг в cs
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Зменшити пінг в ігре. Как знизити пінг в cs

Зменшити пінг в ігре. Как знизити пінг в cs

Способи зменшити пінг в Counter-Strike

Оскільки проблема високого пінгу в CS 1.6 і інших версіях гри залишається часто зустрічається, і на пошуки її рішення у гравців йде чимало часу, ми пропонуємо вам вивчити всі найактуальніші способи Зменшити пінг в CS . Після прочитання і застосування даних рекомендацій ваш пінг прийде в норму, і грати стане набагато комфортніше. Також радимо застосовувати відразу кілька способів. Всі разом вони дадуть прекрасний результат.

Як знизити пінг в CS за допомогою команд

Один з найдієвіших, але не найпростіших в застосуванні способів Знизити пінг в CS є його коригування через командний рядок в самій грі. Тут багато що залежить від якості і швидкості вашого інтернету: якщо спочатку швидкість дуже повільна і канал передачі даних маленький, то даний спосіб може стати доповненням до решти.

Для зниження пінгу в Counter-Strike з допомогою команд, необхідно викликати консоль «

»І прописати такі параметри:

 • Cl_updaterate XX - встановлює кількість пакетів, які надсилаються від сервера до гравця за 1 секунду. Значення XX в команді залежить від швидкості вашого з'єднання.
 • Якщо швидкість з'єднання 28.8 кб / сек, то ставимо замість «XX» 10

  При швидкості 33.6 кб / сек встановлюємо 15 пакетів

  Швидкість з'єднання більш 48.8 кб / сек - ставимо 20 (можна 25)

 • Cl_cmdrate XX - команда, зворотна першої (встановлюється кількість пакетів від клієнта до сервера). Замість XX прописуємо число, в 3 рази більше, ніж в першій команді. Це забезпечить оптимальну прийом-передачу пакетів.
 • Fps_max XX - максимальний FPS. Його значення залежить від параметрів вашого комп'ютера. Зазвичай його встановлюють рівним 100, але якщо у вас старе і слабке залізо, то 60 цілком підійде.
 • Fps_modem XX - його ставимо рівним значенню з пункту 3.
 • Це основні параметри для зниження пінгу в CS і налаштування вашого модему в залежності від швидкості.

  Зменшити пінг в cs 1.6 за допомогою програм

  Спосіб зменшити пінг в КС дуже простий:

  • Встановили програму
  • Запустили її
  • Зробили настройки
  • Чи граєте з нормальним значенням ping

  Однак тут є один недолік, який слід враховувати при виборі програми: не всі вони такі хороші, як описується. Деякі утиліти по зменшення пінгу в CS можуть навпаки нашкодити і не тільки в грі, але і всієї системи в цілому.

  На сьогоднішній день дійсно стоїть програмою для зменшення пінгу є FixPinger . Вона підбирає оптимальні настройки config в залежності від якості вашого інтернету і сама змінює їх. Якщо пінг зашкалює, то зробити його нормальним буде важко, а ось зменшити на 50-70 FixPinger може. Після запуску програми необхідно прописати в консолі Exec fixpinger. cfg і в грі натиснути F1. Програма почне працювати, а пінг зменшуватися.

  Оптимізація комп'ютера для зниження пінгу в CS

  Щоб Зниження пінгу в CS попередніми способами стало ефективним, необхідно для початку оптимізувати і налаштувати свій комп'ютер. Пінг може бути високим не тільки через якість інтернету, але і через скачування файлів під час гри. Для зниження пінгу в Counter-Strike і нормальної роботи гри відключайте або призупиняйте все завантаження.

  Якщо ви любите грати під музику, тоді краще скачайте її собі на комп'ютер і слухайте через програвач, а не online. Взагалі, намагайтеся закривати браузер під час гри, оскільки завантаження сайтів також займають швидкість інтернету.

  Одним з ефективних моментів в зниженні пинга стане закриття непотрібних і зайвих процесів через «Диспетчер завдань». Нерідко великий показник пинга є наслідком вірусів на комп'ютері або роботи антивіруса. Завдання щодо зниження пінгу в КС може вирішити зміна провайдера або перехід на тариф з більш високою швидкістю прийому / передачі інформації.

  Ось основні моменти, на які слід звернути увагу при оптимізації комп'ютера для зниження пінгу:

   наявність вірусів робота антивірусних програм робота всіляких загрузчиков слабкий інтернет-канал застаріле залізо (тут, до речі, може допомогти настройка графіки в грі) відкрито велику кількість процесів на ПК відбувається завантаження online музики або фільмів.
  Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


  Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


  При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


  Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...